Kurumsal

Firmamız; 1981 yılından itibaren sektörde edinilen tecrübe ve birikimleri neticesinde faaliyetine 1985 yılında başlamış olup, dürüstlük ve kaliteli hizmet ilkeleri doğrultusunda, İzmir ve Bursa'daki tüm gümrüklerde; mesleğinde deneyimli, çalışkan ve özverili kadromuz ile hizmet vermektedir. Gümrük müşavirliği mesleğinin etik değerlerine bağlı, konusunda deneyimli gümrük müşavirleri, müşavir yardımcıları, gümrük yüksek okul mezunları ve diğer personeli ile tam bir ekip çalışması ile hizmet veren firmamız; güvenirlilik, profesyonellik, hızlılık ve kaliteli hizmet anlayışı ile güncel mevzuata uygun doğru çözümler üreterek, müşterilerimize en iyi bir şekilde hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Firmamızda ithalat ve ihracat işlemlerinden sonra evrak dönüşümüne büyük önem verilmektedir. Fiili ithalattan hemen sonra evrak dönüşümü yapılarak maliyet ve diğer unsurları kolaylaştırmak, fiili ihracattan sonra da ihracat firma nüshalarının bir an önce teslimi için gerekli olan takibi yapılarak ilgili aydaki KDV den yararlanılabilmesi için gerekli olan hassasiyet gösterilmektedir.

Firmamızda mevzuata da büyük önem verilmekte olup, değişiklikler gününde takip edilmekte ve müiterilerimize de anında bilgi verilmektedir.